CENTRUM ZEBRA

Poskytujeme psychologické poradenství pro děti i dospělé

Hlavním úkolem našich Rodinných center ZEBRA je podpora zdravého psychomotorického vývoje dětí od 2 měsíců do 6 let a rozvoj sociálních kontaktů rodin s malými dětmi uvnitř rodiny i navenek. Děti vnímají vše, co se kolem nich děje s daleko větší intenzitou, než si my dospělí dokážeme představit.

Psychologická poradna pro děti a mládež.

Provádíme diagnostiku zralosti a připravenosti dítěte před zahájením povinné školní docházky. včetně diagnostiky ADHD
Nabízíme konzultace a poradenství při řešení  vývojových a výchovných obtíží dětí a dospívajících.   Pomáháme dětem při řešení složitých, tíživých situací ve škole i v rodině. 


Psychologická poradna pro dospělé a seniory.

Nabízíme pomoc při překonávání těžkých životních situací, (rozchod, rozvod, ztráta blízké osoby, vztahové krize partnerské i v širší rodině). Pomáháme řešit stavy při úzkosti, depresi, poruše spánku. Obavy ze změn, které přichází do vašeho života, včetně ztráty zaměstnání. Každý problém, o který se s námi podělíte bude pro vás menším břemenem.


Cvičení a kurzy pro nastávající maminky.

Provozujeme mateřskou poradnu. Cvičení pro nastávající maminky. Přípravné kurzy na porod. Přednáškové cykly pro rodiče. Tréning poporodní péče o Vaše děťátko. Cvičení pro maminky (rodiče, prarodiče) s dětmi. 

Pro objednání a konzultace 

najdete kontakty níže  


Psychologická a psychoterapeutická ordinace pro děti a dospělé

Mgr. et Bc. Jitka Vašková
+420 736 772 625
vaskovajitka@seznam.cz